R10 Net’e Nasıl Üye Olunur, Nasıl R10 Davetiyesi Alınır?

Abone Ol

R10.net’e nasıl üye olunur? sorusu, forumu bilmeyen kesim tarafından bazen çok merak edilen bir konu olabiliyor. Özellikle de internetteki bilgi kirliliğinden ötürü yanlış yollara başvuran arkadaşlar da olabiliyor. O nedenle bu konuyu kaleme almak istedim.

R10 Net’e Nasıl Üye Olunur?

R10.net’e davetiyesiz üyelik alımlarının açık olmadığı zamanlarda sadece davetiye ile üye olunuyor. Davetiyeniz olmadan foruma direkt bilgilerinizi girerek üye olamıyorsunuz.

Peki davetiye nedir? R10.net yönetimi kullanıcılarına aktiflik sürelerine, yaptıkları ticaretlerine göre belirtli periyotlarda davetiye dağıtmaktadır. Bu davetiyelerin size gönderilmesi suretiyle foruma üye olabilirsiniz.

Davetiyeler bildiğimiz zarf gibi basılı davetiyeler değiller tabi ki. E-posta adresinize gelen bir kayıt olma linki şeklindedirler.

R10 Net Davetiyesi nereden alınır?

r10 nete nasıl üye olunur nasıl r10 davetiyesi alınır

R10 net davetiyesi satışı yapmak ve davetiye satın alarak foruma üye olmak forum kurallarına göre yasak olduğu için herhangi birinden davetiye satın alırsanız davetiyeyi satanın hesabı da sizin hesabınız da banlanır ve paranız boşa gitmiş olur.

Bu nedenle r10 net davetiyesi satın almaya çalışmayın. Peki davetiyeyi bir şekilde almadan nasıl üye olacağız dediğinizi duyar gibiyim.

İlk yöntem olarak foruma üye olan bir eşiniz, dostunuz, arkadaşınız varsa onlardan isteyin. Yoksa davetiyelerini herhangi bir kuruma bağış karşılığı veren kişileri sözlüklerden vesaire bulabilirsiniz. Bağış karşılığı davetiye verilmesi serbesttir. Küçük bir miktarda Lösev gibi kurumlara bağış yaparak foruma üye olabilirsiniz.

Hiçbir şekilde davetiye bulamadınız, hiç kimseye ulaşamadınız diyelim. Bu durumda yapmanız gereken bir şey daha var: mail atmak.

Forumun footer (alt kısım) kısmında yer alan mail adresinden diğer sorunlar için yazan [email protected] isimli mail adresine davetiye bulamadığınızı, ne iş yaptığınızı, foruma neden kayıt olmak istediğinizi açıklayıcı bir üslupla yazıp mail atarsanız eminim yardımcı olacaklardır.

Veya şuradaki formu doldurmanız daha iyi bir seçenek olabilir.

Şimdiden bol ticaretler dilerim.